Pacientská organizace LYMFOM HELP, z.s. od roku 2005 pomáhá, sdružuje a poskytuje rady pacientům s maligním lymfomem, jejich blízkým a přátelům.
603 902 829 pacientská linka
PO, ST 10‑14.00
napište
nám
navštivte náš
YouTube kanál
navštivte náš
Facebook

Mezinárodní den lymfomu a Celostátní setkání pacientů

K příležitosti 15. září, tedy Mezinárodního dne lymfomu, jsme poskytli rozhovor nejen o našich probíhajících projektech, ale i o těch budoucích. Jedním z nich je připravované Celostátní setkání pacientů, které proběhne 24.11 v Hotelu Castle Residence. Přihlášky je možné posílat na email alzbeta.hynkova@lymfomhelp.cz

Příběh pacienta - Kristýna S.

Příběh o tom, jak je důležitá síla myšlenky. Přečtěte si celý příběh

 

Brožury Amelie a Vracím se do práce

Centrum Amelie vytvořilo brožury, které mají za cíl pomáhat projít život s rakovinou a současně poskytují informace z psychosociálního pohledu tak, aby byla péče komplexní. Pokud máte zájem a chcete se dozvědět více, tak klikněte zde.

23.8 od 9-10:30 se koná online skupina Vracím se do práce, více informací se dozvíte zde

Vracím se do práce s Amelií 

Centrum Amelie zajišťující psychosociální pomoc pro onkologicky nemocné a jejich blízké organizuje online skupinu s názvem Vracím se do práce. V době prázdnin se bude konat dvakrát 12.7 a 23.8 od 9-10:30. Další informace najdete zde.

Napsali o nás

O tom, proč společně s dalšími ženami založily Lymfom Help a o jejích vlastních zkušenostech vyprávěla jedna z našich zakladatelek, Kateřina Klásková, pro Seznam Zprávy.

Celostátní setkání pacientů 2021

Po dlouhé koronavirové pauze se nám podařilo opět uspořádat naši tradiční akci - Celostátní setkání pacientů. Například o svém příběhu mluvila bývalá pacientka Kristýna Kupcová, o Covidu-19 přednášel MUDr. Prokop Vodička a mnoho dalších zajímavých hostů. Záznam zde.

Medikomiks o lymfomu

Jak vysvětlit dětem, že nastává nelehké období, spojené s nemocí? V následujícím odkazu také můžete vidět, jak naše zakladatelka představila medikomiks v pořadu Sama doma

Zeptali jsme se za vás

Paní Ing. Katka Klásková pokládá otázky spojené s očkováním proti Covid -19 nejen u hematologických pacientů. Jejími hosty jsou: prof. Ing. Peter Šebo, CSc. (Mikrobiologický ústav AV ČR a Mudr. Robert Pytlík,PhD (UHKT Praha). Více zde.