Pacientská organizace LYMFOM HELP, z.s. od roku 2005 pomáhá, sdružuje a poskytuje rady pacientům s maligním lymfomem, jejich blízkým a přátelům.
603 902 829 pacientská linka
PO, ST 10‑14.00
napište
nám
navštivte náš
YouTube kanál
navštivte náš
Facebook

Celostátní setkání pacientů

 

Celostátní setkání pacientů je každoroční akce, jejíž tradici jsme obnovili po letech pandemie.

Chceme propojit ty, kteří by se v čekárně jen minuli.

Akce probíhá formou přednášek, jejichž témata se každý rok proměňují - máte-li nápad, co by mělo na našich setkáních zaznít, tak nám napište!

Scházíme se v Hotelu Caste Residence v pražské Libni.

Sledujte nás na našich sociálních sítích a přidejte se k nám!

Facebook

Lymfom Help sobě!

Instagram

 

 

Celostátní setkání pacientů 2024

 

 

Celostátní setkání pacientů 2023

 

Celostátní setkání pacientů se v roce 2023 bude již tradičně konat v Hotelu Castle Residence, a to 30.11.2023. Akcí vás budou provázet přednášky odborníků, které budou opět na zajimavá témata spojená s lymfomem, jeho léčbou, ale i o právech pacientů. Srdečně vás, pacienty, jejich příbuzné i zdravotníky a lékaře zveme na tuto společnou akci, kde propojujeme ty, kteří by se v čekárnách jen minuli. 

 

Účast potvrzujte na email alzbeta.hynkova@lymfomhelp.cz

 

Celostátní setkání pacientů 2022

 

Srdečně vás zveme na každoročně pořádanou akci Celostátní setkání pacientů, které se letos bude konat 24.11 v Hotelu Castle Residence.  Na programu jsou přednášky na nejrůznější témata nejen o lymfomu, ale například i o pacientských organizacích, výživě, psychologii a nebude chybět ani osobní příběh pacienta. Záznam bude k dispozici na našem webu. 

 

Účast potvrzujte na email alzbeta.hynkova@lymfomhelp.cz

 

Celostátní setkání pacientů 2021

Celostátní setkání pacientů jsme uspořádali 25. listopadu 2021 v Hotelu Castle Residence. Na akci zazněly přednášky o novinkách v léčbě lymfomu, pozici edukační sestry, covidu a očkování, paliativní péči, partnerském životě v době nemoci, ale i o zkušenostech z léčby od bývalé pacientky. Celou akci je možné si pustit ze záznamu na našem YouTube.