Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Centra poskytující komplexní hemato-onkologickou péči včetně transplantační

Brno

Interní hematoonkologická a onkologická klinika FN Brno

Jihlavská 20, 625 00 Brno – Bohunice

fnbrno.cz/interni-hematologicka-a-onkologicka-klinika/k1449

  • prof. MUDr. Jiří Mayer, CSc.: tel.: 532 233 642, e-mail: jmayer@fnbrno.cz

·        doc. MUDr. Andrea Janíková, Ph.D.: tel.: 532 233 514,

       e-mail:ajanikova@fnbrno.cz

 

Hradec Králové

2. Interní klinika Oddělení klinické hematologie FNHK

Sokolská 581, Hradec Králové 5, 500 05; tel.: 495 832 686

fnhk.cz/int-2h

  • prof. MUDr. Jaroslav Malý, CSc.: tel.: 49 583 2686, e-mail: maly@fnhk.cz
  • MUDr. David Belada: tel.: 49 583 3846, e-mail: david.belada@seznam.cz
  • MUDr. Lukáš Smolej: tel.: 49 583 4594, e-mail: smolej@seznam.cz
  • MUDr.Pavla Štěpánková, tel.: 49 583 3846, e-mail: stepapav@seznam.cz
  • MUDr.Martin Šimkovič, tel.: 49 583 4851, e-mail: simkovicm@gmail.com

Praha

I.interní klinika - klinika hematologie 1.LF a VFN 

U Nemocnice 2, 128 00 Praha 2

http://int1.lf1.cuni.cz/

  • prof. MUDr. Marek Trněný, CSc.: tel: 224 962 061, e-mail: trneny@cesnet.cz
  • prim. MUDr. Jan Kořen: tel: 224 962 554, e-mail: Jan.Koren@vfn.cz
  • MUDr. Robert Pytlík: tel.: 224 962 675, e- mail: pytlikr@seznam.cz
  • MUDr. Kateřina Benešová, CSc.: tel. 224 962 310, e-mail: Katerina.Benesova@vfn.cz
  • MUDr. Jana Šálková, CSc.: tel: 224 962 568, e-mail: Jana.Salkova@vfn.cz
  •  

Interní hematologická klinika FN Královské Vinohrady

Šrobárova 50, 100 34 Praha 10

http://www.fnkv.cz/?show=kliniky&menu=1&submenu=92&oddeleni=11&id=92

  • Doc. MUDr. Tomáš Kozák, PhD.: tel.: 267 162 292, e-mail: kozak@fnkv.cz
  • MUDr. Milada Jankovská: tel.: 267 16 2888, e-mail: janko@fnkv.cz
  • MUDr. Jana Marková: tel.: 267 16 2886, e-mail: markova@fnkv.cz 

 

Olomouc

Hemato-onkologická klinika FN Olomouc

I.P. Pavlova 6, 775 20 Olomouc

fnol.cz/hemato-onkologicka-klinika_8.html

  • MUDr. Tomáš Papajík, CSc.: tel.: 588 442 878, e-mail: papajik@fnol.cz
  • MUDr.Luděk Raida, PhD.: tel.: 588 442 880, e-mail: raida@fnol.cz
  • MUDr. Vít Procházka: tel.: 588 444 330, e-mail: prochazv@fnol.cz
  • Mgr.Václav Kajaba - Datacentrum HOK FN Olomouc: tel.: 588 442 532, e-mail: kajabav@fnol.cz

Plzeň

Hematologicko-onkologického oddělení Fakultní nemocnice Plzeň

Alej Svobody 80, 304 60 Plzeň

fnplzen.cz/pracoviste_detail.asp?klinodd_cislo=59

  • MUDr. Pavel Jindra: tel: 377 104 628, email: jindra@fnplzen.cz
  • MUDr. Samuel Vokurka, Ph.D.: tel: 377103825, e-mail: vokurka@fnplzen.cz
  • MUDr. Tomáš Svoboda: tel: 377103871, e-mail: svobodato@fnplzen.cz